انواع شلوار جین زنانه

حتما برای شما هم پیش آمده است تا هنگام خرید شلوار جین دچار سردرگمی در انتخاب شوید و یا شاید به دنبال مدل های جدیدی برای استایل خود باشید.ما در این مقاله به این موضوع پرداخته ایم.
همانطور که قبلا به آن اشاره کردیم،کمتر خانمی است که در کمد خود یک یا چند شلوار جین نداشته باشد.از طرفی دیگر یکی دیگر از دلایل محبوبیت این شلوارها در بین خانم ها راحتی در ست کردن میباشد.پس اگر قصد خرید شلوار جین را دارید قبل از هرچیز به شما توصیه میکنیم تا با انواع شلوارهای جین آشنا شوید…

انواع مدل های شلوار جین

تاریخچه اختراع شلوار جین به بیش از یک قرن میرسد،تاکنون مدل های مختلفی از این شلوار در کشورهای مختلف بر اساس فرهنگ،اداب و رسوم و شرایط محیطی تولید شده است.

شلوار جین کشی

شلوار جین کشی یا SKINNY JEANS جزء مدل های پر طرفدار در کشور ما میباشد.راحتی و استایل جذب باعث شده تا خیلی از افراد به سمت این مدل روی بیاورند.برخلاف باور مردم که از شلوار های جین انتظار ضخامت را دارند،در این مدل بیشتر از الیاف کشی استفاده شده است.

شلوار جین پوستی

شلوار جین پوستی یا SKINNY CROP JEANS مانند شلوار جین کشی است با ایت تفاوت که نسبت به آن کمی آزاد تر بوده و از نظر قدی نیز کوتاه تر است.

شلوار جین سیگارت

این مدل کپ آزاد تری نسب به مدل های قبلی دارد اما در ناحیه باسن کمی شلوار جذب تر است.
ارتفاع این مدل نیز تا یک الی دو اینچ بالای مچ پا شما میباشد.

شلوار جین راسته

شلوار جین راسته یا STRAIGHT JEANS کپ ازاد تری دارد و قد آن نسبت به مدل های سیگارت کوتاه تر است.

شلوار جین پاگشاد

این شلوارهای گزینه مناسبی برای فصل تابستان هستند،کپ آزاد آن ها میتواند برای مناطق ساحلی گزینه ایده آلی باشند.

شلوار جین پهن

اگر به دنبال شلوار هایی با کپ آزاد و بلند هستید این مدل میتواند پیشنهاد خوبی برای شما باشد.

شلوار جین لوله تفنگی

شلوار های لوله تفنگی یا JEGGINGS یکی از محبوب ترین مدل های شلوارهای جین است.راحتی در کنار جذب بودن باعث شده تا بسیاری از افراد از این مدل استقبال کنند.

شلوار جین مام استایل

شلوار مام استایل یکی از  پرطرفدار ترین مدل ها در چند سال گذشته است.افرادی که به دنبال کپ آزاد و بروز هستند،مام استایل گزینه مناسبی میباشد

 

منبع: cosmopolitan